Falcon Invite
Falcon Invite
October 08, 2020
Results By Wisconsin Runner Timing Systems www.wisconsinrunner.com
Table of Contents
Finish List - Girls - Girls
Team Summary - Girls - Girls
Top
Overall Finish List - Girls
Girls
O'all
Place Score Bib No Name Team Time Pace
1 1 565 Ariana Eiler Westosha Central 20:44.6 6:42/M
2 2 657 Amber Blount Wilmot Union 20:51.4 6:44/M
3 3 593 Abbey Hart Westosha Central 21:22.0 6:54/M
4 4 274 Grace Woyak Elkhorn 21:48.5 7:02/M
5 (< 5) 421 Caroline Ulrich The Prairie School 21:58.9 7:05/M
6 5 265 Jazmin Huerta Elkhorn 22:00.8 7:06/M
7 6 262 Ila Flath Elkhorn 22:01.8 7:06/M
8 7 383 Kyrie Patterson Shoreland Lutheran 22:04.2 7:07/M
9 8 271 Aubrey Schreiber Elkhorn 22:08.6 7:09/M
10 9 270 Kaeleigh Runnells Elkhorn 22:11.9 7:10/M
11 (< 5) 409 Brie Luchun Ledvina The Prairie School 22:14.8 7:11/M
12 10 266 Paige Jacobs Elkhorn 22:17.8 7:12/M
13 11 599 Julia MacIntyre Westosha Central 22:18.8 7:12/M
14 12 385 Belle Zarling Shoreland Lutheran 22:23.3 7:13/M
15 13 386 Lydia Zarling Shoreland Lutheran 22:25.1 7:14/M
16 14 584 Gina Grenyo Westosha Central 23:32.5 7:36/M
17 15 381 Abbie Lange Shoreland Lutheran 23:55.1 7:43/M
18 16 575 Margaret Gillmore Westosha Central 23:56.7 7:43/M
19 (< 5) 399 Fiona Anton The Prairie School 24:01.2 7:45/M
20 17 269 Bailey Plant Elkhorn 24:04.3 7:46/M
21 18 625 Audrey Zeller Westosha Central 24:04.7 7:46/M
22 (> 7) 258 Kaylee Anzalone Elkhorn 24:18.1 7:50/M
23 19 616 Kelsi Santos Westosha Central 24:23.8 7:52/M
24 (> 7) 549 Ki Anderson Westosha Central 24:46.2 7:59/M
25 20 384 Ella Van Buren Shoreland Lutheran 24:55.4 8:02/M
26 (> 7) 276 Shannon Wulf Elkhorn 25:22.9 8:11/M
27 21 661 Helena Gomez Wilmot Union 25:31.2 8:14/M
28 (> 7) 273 Hailey Vogl Elkhorn 25:31.3 8:14/M
29 22 679 Emilee Olenick Wilmot Union 25:39.0 8:16/M
30 (> 7) 620 Grace Verzal Westosha Central 25:43.0 8:18/M
31 (> 7) 267 Maddy Olson Elkhorn 25:48.2 8:19/M
32 (< 5) 400 Maddie Gaylord The Prairie School 25:53.7 8:21/M
33 (> 7) 263 Aren Gonzales Elkhorn 26:04.4 8:25/M
34 23 683 Olivia Raymond Wilmot Union 26:11.7 8:27/M
35 (> 7) 557 Emma Brewer Westosha Central 26:27.0 8:32/M
36 (> 7) 561 Becca Ceisel Westosha Central 26:37.8 8:35/M
37 (> 7) 618 Chantelle Schoolcraft Westosha Central 26:51.7 8:40/M
38 (< 5) 153 Alexandra Green Delavan 27:39.9 8:55/M
39 (> 7) 275 Megan Wulf Elkhorn 27:54.7 9:00/M
40 (> 7) 272 Daniela Valadez Elkhorn 28:29.4 9:11/M
41 (> 7) 260 Rylee Constable Elkhorn 29:10.3 9:25/M
42 24 289 Caroline Smith-WehauseKenosha Christian Life 29:20.5 9:28/M
43 (> 7) 259 Mackenzie Constable Elkhorn 29:29.0 9:31/M
44 (< 5) 152 Emily Cameron Delavan 29:30.4 9:31/M
45 25 286 Lodaka Li Kenosha Christian Life 29:42.8 9:35/M
46 26 288 Grace Miller Kenosha Christian Life 29:55.6 9:39/M
47 27 287 Helen Meng Kenosha Christian Life 29:56.4 9:40/M
48 (> 7) 264 Isabelle Hennig Elkhorn 30:14.7 9:45/M
49 (> 7) 257 Alyssa Aday Elkhorn 30:27.7 9:50/M
50 28 687 Isabelle Stypla Wilmot Union 30:30.9 9:51/M
51 29 291 Birhan Voight Kenosha Christian Life 30:48.9 9:56/M
52 30 281 Joey Chi Kenosha Christian Life 30:50.0 9:57/M
53 (> 7) 596 Leeanna Hauch Westosha Central 33:09.4 10:42/M
54 31 382 Emily Myrum Kenosha Christian Life 34:02.4 10:59/M
55 (> 7) 261 Maya Ehlen Elkhorn 36:51.5 11:53/M
56 (> 7) 285 Anne Lee Kenosha Christian Life 39:47.0 12:50/M
Top
Team Summary Report - Girls
Girls
Top 5 ------- Finishers -------
Place Team Places 1 2 3 4 5 6* 7*
1 Elkhorn 32 4 5 6 8 9 10 17
Top 5 Times: 1:50:11.8
2 Westosha Central 45 1 3 11 14 16 18 19
Top 5 Times: 1:51:54.8
3 Shoreland Lutheran 67 7 12 13 15 20
Top 5 Times: 1:55:43.3
4 Wilmot Union 96 2 21 22 23 28
Top 5 Times: 2:08:44.4
5 Kenosha Christian Life 131 24 25 26 27 29 30 31
Top 5 Times: 2:29:44.5